Sme v tom s vami

Bezpečnosť na prvom mieste

Prijali sme preventívne opatrenia na ochranu našich kolegov a našich zákazníkov tak dobre, ako len vieme. Kto mohol, zostal na homeoffice. V sklade zásielky dezinfikujeme, zabezpečili bezkontaktné odovzdávanie balíkov kuriérom.

Uprednostňujte online platobné metódy.

Cieľom tohto opatrenia je znížiť riziko prenosu nákazy pri kontakte vodičmi a príjemcami. Ak si zvolíte možnosť dobierky u kuriéra DPD, môžete pri prevzatí zaplatiť len bezkontaktne (nar. platobnou kartou). Rovnako v prípade Zásielkovne, je možné uhradiť dobierku na odberných miestach len bezkontaktne.

Pozastavená dobierka u Slovenskej pošty

Kuriéri Slovenskej pošty a rovnako tiež nie všetky pobočky pošty sú vybavené možnosťou bezkontaktnej platby, preto u nich možnosť dobierky pozastavujeme.

Odberné miesta Zásielkovne

Mnoho výdajných miest Zásielkovne je otvorených a štandardne zásielky doručuje. Pre mnohých malých a stredných obchodov je preto výdaj zásielok aspoň čiastočnou kompenzáciou poklesu tržieb. Zásielkovňa myslí na bezpečnosť svojich zákazníkov a najčastejšie otázky ohľadne doručenia nájdete  priamo v článku Zásielkovne.

Termíny doručenia zásielok

prevažná väčšina zásielok je aj naďalej doručovaná v termíne, aký je uvedený pri každom produkte na našich stránkach. U produktov, na našom sklade nemáme, však môže dôjsť pre obmedzenia v cezhraničnej logistike k meškaniu. Ak sa o meškaní u vašej objednávke dozvieme, budeme vás informovať.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že túto situáciu spoločne zvládneme.