Strieborné náušnice Oliver Weber Brilliance Medium 62066-001

Strieborné náušnice Oliver Weber Brilliance Medium 62066-001

Oliver Weber


42,00 €


K tomuto produktu máte dopravu zadarmo!

Na našom sklade. U vás može byť o 3 dni (utorok 5.12.)

Pridať do obľúbených


Popis produktu

Klasické náušnice s čírymi krištáľmi Swarovski so zapínaním na strieborné puzety. Náušnice sú vyrobené z rhodiovaného striebra a sú dodávané v originálnom balení výrobcu. K náušniciam nájdete v tejto kolekcii aj prívesok a prsteň rovnakého dizajnu, avšak vďaka ich jednoduchosti ich môžete kombinovať aj s inými šperkami. K dispozícii sú taktiež náušnice Brilliance Large s väčším krištáľom Swarovski.

Náušnice Brilliance Medium sú z kolekcie:

Morning – Working – Shopping – Beauty – Party – 5 nových kolekcií šperkov Oliver Weber. Nová kolekcia je absolútne oddaná žene a jej svetu a sprevádza ju celý deň od ranného vstávania až po večer, kedy sa chce ísť zabaviť. V šperkoch z tejto kolekcie sa kombinuje rafinovanosť a ženskosť s pocitom luxusu... Objavte nové farby a dizajn náušníc, prsteňov, náramkov, príveskov s krištáľmi Swarovski® rakúskeho výrobcu Oliver Weber.

Ďalšie informácie

Kód tovaru 62066-001
Kolekcia Morning
Určenie ženy
Farba strieborná, číra
Materiál striebro 925/1000, rhodiované, Swarovski krištáľ
Priemer 0,7 cm
Dizajn s kameňom, napichovacie
Rozmer 7 mm
Strieborné náušnice Oliver Weber Brilliance Medium 62066-001 môžete tiež nájsť v kategóriach:  Strieborné šperky Oliver Weber, Strieborné náušnice Oliver Weber, Náušnice Oliver Weber a Náušnice