Doprava

Uvedené ceny dopravy platia len pri doručení v rámci Slovenskej republiky (v prípade záujmu odoslania objednávky do zahraničia nás najskôr kontaktujte mailom na obchod@elbeza.sk).

Ceny hrubo vyznačené platia pre platbu vopred (Internet Banking, Prevod na účet, TatraPay, Platba kartou online), pri platbe na dobierku je k cene pripočítaná suma 0.95 EUR.

Možnosť platby pri doručení tovaru na dobierku je umožnená len pri DPD kuriérovi a Zásielkovni, kde je možné vykonať platbu bezkontaktne (napr. platobnou kartou)

Do 40 EUR Od 40 do 80 EUR Nad 80 EUR
Slovenská pošta - doporučená zásielka 1,90 € (+0,95 dobierka) -
-
Slovenská pošta - expres balík na poštu  2,90 € (+0,95 dobierka) zdarma (+0,95 dobierka) zdarma (+0,95 dobierka)
Slovenská pošta - expres balík do ruky  3,20 € (+0,95 dobierka) zdarma (+0,95 dobierka) zdarma (+0,95 dobierka)
DPD kuriér  3,90 € (+0,95 dobierka) 2,90 € (+0,95 dobierka) zdarma (+0,95 dobierka)
Zásielkovňa 1,90 € (+0,95 dobierka) zdarma (+0,95 dobierka zdarma (+0,95 dobierka
Osobný odber v Púchove zdarma zdarma zdarma
* Platí len pre tovar malých rozmerov a do hodnoty 40 EUR

Slovenská pošta

V rámci zásielok posielaných Slovenskou poštou si môžete vybrať z týchto možností:

- Doporučený list - túto možnosť si môžete vybrať pri tovare malých rozmerov v cene do 40 EUR. Zásielka bude odoslaná ako doporučený list 1. triedy a bude doručená do 1-2 prac. dní od expedovanie zásielky. Zásielku Vám buď doručí poštárka osobne alebo Vám len v schránke zanechá “žltý lístok o uložení zásielky na pošte”. V takomto prípade si potom zásielku musíte na pošte vyzdvihnúť osobne prostredníctvom tohto lístka alebo podacieho čísla zásielky.

- Expres balík na poštu - zásielka nebude doručená priamo na Vašu adresu, ale bude doručená na poštu v mieste Vášho bydliska, tam bude zásielka uložená, po kým si ju nevyzdvihnete. V deň uloženia zásielky Vám príde sms alebo e-mail s podacím číslom zásielky, spolu s informáciami, kedy si zásielku môžete vyzdvihnúť. Podacie číslo zásielky potom dáte pracovníčke na pošte a ona Vám zásielku vydá. Expres balík je doručený už na druhý pracovný deň od nášho expedovania, najneskôr potom do 2 pracovných dní. Zásielka bude na pošte uložená 18 kalendárnych dní. Povinnosťou zákazníka je si počas tejto doby zásielku prevziať.

- Expres balík do ruky - zásielka bude doručená poštovým kuriérom priamo na adresu, ktorú uvediete ako dodaciu adresu v objednávke. Doručovanie zásielok kuriérom prebieha najmä v doobedňajších hodinách, preto odporúčame zadať adresu, kde sa nachádzate práve v týchto hodinách, napr. Vášho pracoviska. V deň doručovania Vám príde informačná sms aj s kontaktom na kuriéra. Expres balík je doručený už na druhý pracovný deň od nášho expedovania, najneskôr potom do 2 pracovných dní.

Kuriér DPD

Zásielka je doručená hneď na ďalší pracovný deň od nášho expedovania.

Kuriér Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať, balík je poistený. Zásielku si môžete nechať doručiť aj do práce. Pri platbe na dobierku, zaplatíte priamo kuriérovi – v hotovosti alebo po novom je možná už aj platba platobnou kartou. Služby kuriéra odporúčame využiť pri doručovaní do väčších miest, kde Slovenská pošta nebýva podľa našich skúseností najspoľahlivejšia. 

Osobný odber

Nakoľko sme internetový obchod nemáme typickú predajňu – klenotníctvo. Aj u nás si však môžete šperky objednať online a prísť si ich vyzdvihnúť osobne. My Vám objednávku pripravíme a následne Vás budeme informovať, že je už pripravená na odber. Šperky si potom môžete prevziať v našej prevádzke v Púchove na adrese:

ELBEZA - SEBA.SK, s.r.o.

J.Kráľa 1269/44 (budova tlačiarne ASSA)

020 01 Púchov

Platiť sa dá u nás len v hotovosti.