Boxy na hodinky a šperky

Krabičky na doplnky sú skvelým pomocníkom pri zostavovaní každého outfitu. Všetko máte prehľadne uložené a už nikdy nestratíte svoj obľúbený pár. Či už máte viacero náušníc, náhrdelníkov alebo náramkov – nájdu svoje správne miesto. Okrem toho chránia šperky pred poškodením a udržujú ich kvalitu. Rad materiálov je citlivých a môžu časom zmeniť farbu, preto potrebujú ochranu pred svetlom. Pokračovať

Zobraziť filter


Zoradiť podľa: obľúbenosti ceny zľavy dodania

Počet produktov: 337

Krabičky na ukladanie doplnkov môžu mať niekoľko podôb

Treba zvážiť koľko šperkov vlastníte, k akému nábytku má krabička pasovať alebo či ju chcete využívať na cestovanie. Biela šperkovnica podčiarkne elegantný interiér, farebná ho naopak ozvláštni.

Šperkovnice

U nás nájdete bohatý výber drevených alebo kožených šperkovníc rôznych tvarov a dizajnov. Ak vlastníte veľa šperkov sú ideálne väčšie šperkovnice s množstvom poschodí, zásuviek a priehradok. Môžete šperky triediť podľa farieb alebo veľkostí. Usporiadanie priehradok si viete prispôsobiť podľa vlastnej potreby. Naopak cestovné šperkovnice by mali byť menších rozmerov a najlepšie v tvare kufríka so zrkadielkom. Viaceré sú taktiež vybavené zámkom. Na výber ponúkame aj drobné kúsky, ktoré sa zapínajú sa na zips. Vnútorný priestor je prehľadne usporiadaný a vy tak môžete mať svoje najobľúbenejšie kúsky stále po ruke.

Šperkovnice pre malé princezné

Decká šperkovnica je ideálna pre všetky dievčatá, ktoré chcú mať svoje šperky pohromade a hlavne ich nechcú stratiť. Vyberať môžete z jasných farieb alebo rozprávkových motívov. Obľúbený je motív s baletkou vo vnútri.

Stojany na šperky

Otvorené prevedenie šperkovnice je určené najmä na šperky, ktoré každodenne využívate. Neplatí sa ich ukladať do šperkovnice, ale nechcete ich nechávať pohodené na stole. Nájdete u nás napríklad malé stojany na prstene, ktoré majú zvieracie motívy alebo klasické dizajny.

Kazety na hodinky

Špecifickým typom sú kazety na hodinky, s ktorými máte hodinky v bezpečí a prehľadne uložené. Pomáhajú koženým remienkom udržiavať tvar a zabezpečujú ochranu pred šúpaním. Medzi najobľúbenejšie materiály patria predovšetkým syntetická koža či koženka – pýšia sa nádherným dizajnom a jednoduchou údržbou. Rovnako dobre poslúžia ženám aj mužom. Ak sa o svoje hodinky radi staráte neváhajte siahnuť aj po moderných naťahovačoch hodiniek.

Kazety na okuliare

Okuliare si treba chrániť, pretože ich výmena nie je chvíľková záležitosť, najmä ak máte sklá presne prispôsobené pre váš zrak. Kazety na okuliare sú ideálne na prenos a môžete do nich vkladať viaceré kúsky. Čiže ak striedate dioptrické a slnečné okuliare, sú pre vás perfektnou voľbou.

Kazety na manžetové gombíky

Pánske kazety na manžetové gombíky uchovávajú výnimočne kúsky, ako svadobné manžetové gombíky, ale aj tie, ktoré bežne nosíte. Vyrábajú v zemitých odtieňoch, ktoré podčiarkujú eleganciu jednotlivých kúskov.